• Zestaw Advanced Nutrients MICRO BLOOM GROW 3x500ml | z formułą pH perfect

Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych, aby zapewnić Twoim uprawom dokładnie takie proporcje i stężenia substancji odżywczych, jakich potrzebują.

Pojemność 500ml
Odpowiednie do hydroponiki Tak
Pojemność 500ml
Odpowiednie do hydroponiki Tak
Pojemność 500ml
Odpowiednie do hydroponiki Tak
104.70
6.98/100ml
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie
  • W zestawie
Advanced Nutrients BLOOM 1-3-4 500ml | z formułą pH perfect
34.9
Ilość: 1 szt.
Advanced Nutrients GROW 1-0-4 500ml | z formułą pH perfect
34.9
Ilość: 1 szt.
Advanced Nutrients MICRO 2-0-0 500ml | z formułą pH perfect
34.9
Ilość: 1 szt.

W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy używanie całej serii nawozów pH Perfect razem - Grow, Micro i Bloom.

Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty, pełny, 3-­elementowy zestaw najwyższej jakości nawozów bazowych, precyzyjnie opracowanych, aby zapewnić Twoim uprawom dokładnie takie proporcje i stężenia substancji odżywczych, jakich potrzebują. 

Grow, Micro, oraz Bloom jako składniki odżywcze zawierają dodatkowe wartościowe elementy, które zwiększą wydajność każdego typu uprawy, a zawierają:

1. F-1 (fulvates)
2. H-2 (substancje humusowe)
3. Aminokwasy
4. Wet Betty (niejonowe środki powierzchniowo czynne)

Hodowcy używając pH Perfect™ Technology nie będą musieli martwić się o pH w roztworze, którego używają jako składnik pokarmowy dla roślin, ponieważ nowa formuła jest w stanie dostosować pH automatycznie do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy.

W rzeczywistości, zastosowanej technologii chelatowania jest tak skuteczne, że substancje odżywcze pozostają dostępne dla roślin w warunkach, które normalnie nie sprzyjają kwitnieniu roślin. Hodowcy nie będą musieli się o to martwić, ponieważ wzory, które utrzymują pH są dostępne w optymalnym zakresie przez cały czas.

Pełne opakowanie Grow, Micro, oraz Bloom zawiera wszystkie trzy składniki zaawansowanego programu trzech faz żywienia. W połączeniu, Grow, Micro i Bloom tworzą doskonały nawóz hydro, który zapewnia optymalne odżywianie. Jeśli chcesz osiągnąć szybki wzrost, wysokie plony, i niesamowite produkty, wybierz Grow, Micro, oraz Bloom.

• Zdrowe rośliny i możliwie najszybszy wzrost.
• Farmaceutyczne prekursory odżywcze.
• Więcej mikroelementów niż u innych producentów.
• Wchłanianie składników odżywczych z szerszym spektrum pH.
• Skoncentrowana, tańszy wzorzec.
• Łatwy w użyciu.

Używanie trójfazowego programu odżywiania Grow, Micro, oraz Bloom jest bardzo łatwe. Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podczas korzystania z Grow, Micro, oraz Bloom, należy dodać do zbiornika po kolei Micro, następnie Grow i na koniec Bloom.

Z "pH PERFECT" techonology nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o poziom pH!

Dawkowanie:

4ml/l wody

stosować od początku przez 7 tygodni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.