• Canna Cure 750ml - stymulacja wzrostu i kwitnienia | ochrona przed szkodnikami

CANNA CURE to produkt, który ochroni Twoje rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny.

Pojemność 750ml
Odpowiednie do hydroponiki Tak
49.90
6.65/100ml
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie

CANNA CURE to pierwszy produkt firmy CANNA, który kontroluje szkodniki. Jest on przyjazny dla środowiska i wolny od toksyn. CANNACURE tworzy naturalną "drugą skórę" na roślinach, co poprawia koloryt liści i wigor, ale również pozwala roślinie oddychać. To sprawia, że są one zdrowe, lśniące i czyste, umożliwiając optymalną fotosyntezę. 

CANNA CURE skutecznie zwalcza mączliki, mszyce, przędziorki, czerwczyki mączyste i inne szkodniki i choroby roślin. Jest on przyjazny dla środowiska, eliminuje szkodniki i pleśń orazstymuluje wzrost i kwitnienie. Produkt może być stosowany zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. Aby zapobiec rozwojowi szkodników, można go stosować od początku rozwoju aż do zbiorów. Stosowanie preparatu CANNA CURE prewencyjnie, raz w tygodniu, sprawia że szkodniki nie mają kontaktu z liśćmi i giną. Jeśli rośliny są silnie zaatakowane, np. przez mączliki, roztocza, pluskwiaki czy mszyce, zaleca się stosowanie CANNA CURE w celu ich likwidacji. Wielokrotny natrysk raz na 3 dni wystarczy do rozwiązania kwestii ochrony przed szkodnikami.

Preparat należy spryskiwać rośliny minimalnie raz na tydzień aż do okresu zbiorów, przy użyciu delikatnego rozpylacza. Przygotowana odżywka powinna być wykorzystana w ciągu 10 dni. Nie należy stosować jednocześnie z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru ani mieszać z innymi produktami niż wodą. CANNACURE można stosować razem z innymi substancjami odżywczymi. Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć zawartością butelki. Preparat powinien być przechowywany zamknięty, w ciemnym miejscu, chronionym przed chłodem, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Dawkowanie:

330 ml/l wody

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.