• Dostawa

Przesyłki realizujemy od poniedziałku do środy, aby paczka nie została zatrzymana przez weekend na sortowni. W praktyce oznacza to, że zamówienia złożone w poniedziałek I wtorek, zostaną wysłane jeszcze w tym samym tygodniu, natomiast zamówienia, które spłyną do nas w pozostałe dni, wysyłamy na początku następnego tygodnia. Wszystko po to, aby roślina trafiła do Ciebie w idealnym stanie, gotowa do uprawy. 

Korzystamy z usług firmy DPD oraz InPost. Koszt wysyłki kurierem DPD - 22zł, za pobraniem - 27zł, kurierem InPost - 25zł, natomiast cena wysyłki przez Paczkomat to 19zł.

W przypadku zakupu roślin i wyboru dostawy przez Paczkomat, przesyłkę należy odebrać tego samego dnia, w którym została ona umieszczona w Paczkomacie.

Wiemy, jak delikatne są rośliny, dlatego przed wysyłką pakujemy je z największą starannością. W paczce umieszczamy wypełniacze, dzięki którym roślina nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Dodatkowo, w okresie jesienno-zimowym, do paczek dołączamy wkład grzewczy (heat pack) i koc termiczny, pozwalające zapewnić roślinom odpowiednią temperaturę w drodze do Twojego domu. W cenę wysyłki są już oczywiście wliczone wszystkie koszty związane z odpowiednim zabezpieczeniem wysyłanych roślin.