• Podłoże Kokosowe 10l Kostka

Włókno kokosowe w mieszance do uprawy roślin to gwarancja poprawy warunków wodnych, zwiększenia przewiewności i zachowania optymalnego pH.

Pojemność 10l
12.90
1.29/l
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie
Podłoże kokosowe to wyjątkowy produkt, idealny do uprawy roślin. Jego unikalne właściwości sprawiają, że stanowi niezbędny dodatek do podłoża, gwarantując optymalne warunki wzrostu dla Twoich roślin.

Zalety podłoża kokosowego:
  • Naturalny regulator wilgotności: zatrzymuje wodę, ale jednocześnie uniemożliwia zaleganie jej nadmiaru w doniczce. W ten sposób chroni korzenie roślin przed gniciem. 
  • Napowietrzenie: włókno kokosowe sprawia, że gleba staje się bardziej porowata, co przyczynia się do lepszego napowietrzenia korzeni
  • Trwałość: w przeciwieństwie do wielu innych materiałów organicznych, nie ulega rozkładowi pod wpływem wilgoci. 
  • Ekologiczne rozwiązanie: wykorzystanie podłoża kokosowego jako alternatywy dla torfu, jest korzystne dla środowiska. Jego użycie pomaga w ochronie naturalnych torfowisk, jednocześnie oferując doskonałe warunki dla wzrostu roślin tropikalnych.

Włókno kokosowe w mieszance do uprawy roślin to gwarancja poprawy warunków wodnych, zwiększenia przewiewności i zachowania optymalnego pH. 

Sposób użycia:
Sprasowany brykiet zalać ok 3,5l letniej wody. Kostka rozpręży się, zwiększając swoją objętość do ok. 10 litrów. Przed użyciem wymieszać.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.