• Podłoże Urban Jungle STRELICJA 5l | bigos

Podłoże Urban Jungle jest to mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych komponentów, dobranych w proporcjach dopasowanych do potrzeb roślin takich jak Strelicja, Helikonia oraz innych roślin lubiących gliniaste podłoże

Pojemność 5l
34.90
6.98/l
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup 16
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Jedna sztuka!
Podłoże Strelicja to mieszanka komponentów składająca się z około 45% ziemi i torfów, reszta to składniki odpowiadające za rozluźnienie podłoża, utrzymanie odpowiedniej wilgotności oraz odpowiedni dopływ powietrza do bryły korzeniowej. Wzbogacona jest długodziałającym nawozem Osmocote oraz węglem aktywnym, który wspomaga usuwanie nadmiaru szkodliwych substancji i zanieczyszczeń z wody używanej do podlewania. 

Jest to mieszanka specjalnie dopasowana do potrzeb roślin takich jak Strelicja, Helikonia oraz innych roślin lubiących gliniaste podłoże.

Składniki:
ziemia kompostowa, torf kwaśny, torf odkwaszony, podłoże kokosowe, chipsy kokosowe, perlit, glina, węgiel aktywny i nawóz długodziałający OSMOCOTE (dostarcza niezbędnych podstawowych składników pokarmowych przez okres do 9 miesięcy)

Pojemność: 5l

Zakwalifikowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jako Środek Wspomagający Uprawę Roślin.

Po dokładnym i precyzyjnym przebadaniu próbek (pobranych przez wyspecjalizowanego pracownika Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Gliwicach) i dokonaniu wielu szczegółowych analiz w Instytucie Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach oraz w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach, podłoże uzyskało pozytywne opinie oraz zostało uznane za Produkt bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Podłoże po skrupulatnym i wnikliwym przeanalizowaniu pełnej dokumentacji sporządzonej przez powyższe instytucje zostało dopuszczone do obrotu przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Nr pozwolenia: P-1226/22

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.