• Zestaw nawozów trypack Shogun Fertilisers 3x 250ml | Samurai Terra Grow, Bloom i Sumo Active Boost

Zestaw Shogun 3-Pack: TERRA Starter Pack zawiera zestaw nawozów do uprawy. w skład którego wchodzą: Samurai Terra Grow, Bloom i Sumo Active Boost

Pojemność 750ml
59.90
7.99/100ml
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie

Zestaw zawiera:

  • 1x Shogun Fertilisers Samurai Terra Grow 250ml - Na wzrost
  • 1x Shogun Fertilisers Samurai Terra Bloom 250ml - Na kwitnienie
  • 1x  Shogun Fertilisers Sumo Active Boost 250ml - Stymulator Kwitnienia

Shogun Fertilisers Samurai Terra Bloom i Grow 

SHOGUN Samurai Terra to wysoko rafinowane odżywki mineralne dla roślin uprawianych w glebie. Łącząc idealną równowagę składników odżywczych z zaawansowanym zrozumieniem złożonej chemii związanej z dostępnością składników odżywczych w glebie, SHOGUN Samurai Terra zawiera również rewolucyjny składnik SmartZen® – wprowadzający najnowszą najnowocześniejszą technologię roślinną, aby jeszcze bardziej narzucić wyższość Samurai nad wszystkimi innymi dostępnymi obecnie nawozami.

Shogun Fertilisers Sumo Active Boost

 SHOGUN Sumo Active Boost to płynny koncentrat emulsyjny składający się z naturalnego związku o nazwie Triacontanol i ekstraktu roślinnego pozyskiwanego w sposób zrównoważony z Południowego Atlantyku. Zawiera dokładnie te same aktywne składniki, co standardowy SHOGUN Sumo Boost, ale został opracowany w taki sposób, że pozostaje stabilny w zbiornikach do 14 dni. Podobnie jak SHOGUN Sumo Boost, ta wersja stymuluje wchłanianie ciężkich składników odżywczych i fotosyntezę, jednocześnie zwiększając zawartość cukrów, białek, żywic i terpenów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.