• Alocasia Azlani | 10-15cm

Rodzaj podłoża Ziemia
Pochodzenie Europa
24.00
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie

Alocasia Azlani zachwyca swoim egzotycznym wyglądem. Liście tej rzadkiej odmiany alokazji są niczym małe dzieła sztuki – mieszają w sobie zieleń i stare złoto, przeplatane fioletowymi i srebrzystymi refleksami. Ich podłużny kształt podkreślają wyraźne żyłki o różowym zabarwieniu, a jasnozielone obrzeże nadaje im trójwymiarowy charakter.

Należy pamiętać, że roślina wymaga odpowiedniej pielęgnacji – stanowiska z rozproszonym światłem, przepuszczalnego podłoża, wysokiej wilgotności powietrza i regularnego, ale umiarkowanego podlewania. Alocasia Azlani – z jej unikalnymi liśćmi i egzotycznym wyglądem – z pewnością stanie się gwiazdą każdego wnętrza.

  • Oferta dotyczy sadzonki o wysokości ok. 10-15cm  (mierzone z doniczką)
  • Rozmiar doniczki: ø6
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrową, rosnącą roślinę wysyłaną w podłożu produkcyjnym
  • Zdjęcie rośliny jest poglądowe, otrzymana sadzonka może nieznacznie różnić się kształtem, ilością liści, czy ich wybarwieniem. Zawsze jednak, dobieramy daną grupę z największą starannością, tak by różnice pomiędzy oferowanymi egzemplarzami były jak najmniejsze.

Aby Twoje rośliny zdrowo rosły po zakupie powinny zostać przesadzone z podłoża produkcyjnego do odpowiedniej mieszanki. Odpowiednio dobrana mieszanka gleby zapewni lepszy drenaż i przepuszczalność wody oraz zapewni roślinom dostęp do niezbędnych składników odżywczych, co jest kluczowe dla ich zdrowego wzrostu. W naszej ofercie znajdziesz doniczki, podłoża oraz nawozy zarówno do uprawy hydroponicznej jak i w klasycznym podłożu - wszystko, czego będzie potrzebować Twoja roślina do zdrowego startu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.