• Begonia Rex Hugh McLauchlan | 10cm

Doniczka ⌀6cm
Uprawa Klasyczna (Ziemia)
Pochodzenie Europa
Brak towaru
15.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup 16
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Brak towaru

Begonie preferują jasne stanowiska o rozproszonym świetle. Unikaj bezpośredniego słońca, które może poparzyć ich liście. Lubią też wysoką wilgotność powietrza, ale nie tolerują zraszania liści. W suchym otoczeniu warto użyć nawilżacza powietrza. Begonie podlewaj dopiero gdy ziemia przeschnie, ale nie dopuszczaj do jej całkowitego wysuszenia. Najlepiej jest podlewać je od dołu, zanurzając doniczkę w misce z wodą. Podłoże powinno być lekkie i przepuszczalne, o lekko kwaśnym odczynie. Unikaj ciężkiej, gliniastej ziemi, która zatrzymuje wodę i może prowadzić do gnicia korzeni.

  • Oferta dotyczy sadzonki o wysokości ok. 10cm  (mierzone z doniczką)
  • Rozmiar doniczki: ø6
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrową, rosnącą roślinę wysyłaną w podłożu produkcyjnym
  • Zdjęcie rośliny jest poglądowe, otrzymana sadzonka może nieznacznie różnić się kształtem, ilością liści, czy ich wybarwieniem. Zawsze jednak, dobieramy daną grupę z największą starannością, tak by różnice pomiędzy oferowanymi egzemplarzami były jak najmniejsze.

Aby Twoje rośliny zdrowo rosły po zakupie powinny zostać przesadzone z podłoża produkcyjnego do odpowiedniej mieszanki. Odpowiednio dobrana mieszanka gleby zapewni lepszy drenaż i przepuszczalność wody oraz zapewni roślinom dostęp do niezbędnych składników odżywczych, co jest kluczowe dla ich zdrowego wzrostu. W naszej ofercie znajdziesz doniczki, podłoża oraz nawozy zarówno do uprawy hydroponicznej jak i w klasycznym podłożu - wszystko, czego będzie potrzebować Twoja roślina do zdrowego startu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.