• Monstera Minima | Rhaphidophora tetrasperma | 20-25cm

Doniczka ⌀9cm
Uprawa Klasyczna (Ziemia)
Pochodzenie Europa
23.00 -10% 20.70
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
23
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie

Raphidophora Tetrasperma, znana również jako Monstera Minima, to zachwycająca roślina pnąca. Młode liście są zazwyczaj niepodzielone i mają sercowaty kształt. Dopiero z czasem, gdy roślina rośnie i dojrzewa, liście zaczynają mieć wcięcia. Roślina może być prowadzona na różne sposoby, np. na paliku, kratce lub w formie wiszącej.

Monstera Minima wymaga jasnego stanowiska, ale bez bezpośredniego nasłonecznienia. Idealne będzie stanowisko przy oknie wschodnim lub zachodnim. Należy unikać miejsc narażonych na przeciągi i nagłe zmiany temperatury. Podłoże powinno być żyzne i przepuszczalne, najlepiej sprawdzi się nasza mieszanka do roślin obrazkowatych. Roślinę podlewaj dopiero, gdy wierzchnia warstwa gleby przeschnie. Nadmiar wody może powodować gnicie korzeni. Raphidophora Tetrasperma preferuje wysoką wilgotność powietrza.

  • Oferta dotyczy sadzonki o wysokości ok. 20-25cm  (mierzone z doniczką)
  • Rozmiar doniczki: ø9
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrową, rosnącą roślinę wysyłaną w podłożu produkcyjnym
  • Zdjęcie rośliny jest poglądowe, otrzymana sadzonka może nieznacznie różnić się kształtem, ilością liści, czy ich wybarwieniem. Zawsze jednak, dobieramy daną grupę z największą starannością, tak by różnice pomiędzy oferowanymi egzemplarzami były jak najmniejsze.

Aby Twoje rośliny zdrowo rosły po zakupie powinny zostać przesadzone z podłoża produkcyjnego do odpowiedniej mieszanki. Odpowiednio dobrana mieszanka gleby zapewni lepszy drenaż i przepuszczalność wody oraz zapewni roślinom dostęp do niezbędnych składników odżywczych, co jest kluczowe dla ich zdrowego wzrostu. W naszej ofercie znajdziesz doniczki, podłoża oraz nawozy zarówno do uprawy hydroponicznej jak i w klasycznym podłożu - wszystko, czego będzie potrzebować Twoja roślina do zdrowego startu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.