• Philodendron Cream Splash | Szczyt 1

Uprawa Do samodzielnego ukorzenienia
Pochodzenie Europa
Wysyłane w Sphagnum
Brak towaru
45.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Brak towaru

KUPUJESZ ROŚLINĘ WIDOCZNĄ NA ZDJĘCIACH!

Philodendron Cream Splash to niezwykle dekoracyjna odmiana Filodendrona o sercowatych, średniej wielkości liściach. Charakterystyczne dla tej rośliny są jej liście, na których zielone tło zdobią nieregularne, kremowe smugi przechodzące przez środek blaszki. Te jasne wzory tworzą unikalny i przyciągający wzrok efekt, który czyni Filodendrona Cream Splash wyjątkowym dodatkiem do wnętrz. Roślina ta ma zwartą, pnącą formę, idealnie nadającą się do wiszących doniczek lub prowadzenia po podporach. 
  • Oferta dotyczy szczytu widocznego na zdjęciu
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrowy szczyt, który na czas wysyłki zostanie zabezpieczony w sphagnum
  • Zdjęcie przedstawia konkretny, oferowany egzemplarz, który otrzymasz. Należy jednak pamiętać, że rośliny to żywe organizmy, które stale rosną. W momencie zakupu, szczyt może nieznacznie odbiegać od zdjęcia.  

Philodendron Cream Splash, podobnie jak inne filodendrony, jest stosunkowo łatwy w uprawie, ale należy zapewnić mu wysoką wilgotność powietrza (na poziomie 60%). Nie należy go jednak zraszać. Może to prowadzić do wystąpienia chorób grzybowych, a nie przyniesie pożądanego efektu. Philodendrony podlewa się, gdy podłoże przeschnie. Trzeba pamiętać, by nie doprowadzić do całkowitego wyschnięcia bryły korzeniowej, ale nie można ich również przelać. W okresie wzrostu Philodendrony odżywia się nawozem do roślin doniczkowych. Rośliny te preferują ciepłe i jasne stanowiska o rozproszonym świetle. Dobrze sprawdzą się więc okolice zachodniego i wschodniego okna. Philodendrony potrzebują lekkiego, przepuszczalnego podłoża z dodatkiem perlitu, kory czy chipsów kokosowych. Idealnym rozwiązaniem będzie również podłoże hydroponiczne, które zlikwiduje problem nadmiernego lub niedostatecznego podlewania czy zapewnienia odpowiedniej wilgotności.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.