• Philodendron Green Dragon | Pędówka

Philodendron Green Dragon to niezwykle dekoracyjna roślina, która zachwyca swoimi ciemnozielonymi, błyszczącymi liśćmi.Philodendron Green Dragon, ze względu na swój atrakcyjny kształt liści, imponujący rozmiar i połysk, jest poszukiwany przez kolekcjonerów i miłośników roślin. To wyjątkowa odmiana, która na pewno przyciągnie uwagę i nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

Rodzaj podłoża Bez podłoża
Pochodzenie Tajlandia
39.00
szt. Obserwuj
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Na stanie

Philodendron Green Dragonto niezwykle dekoracyjna roślina, która zachwyca swoimi ciemnozielonymi, błyszczącymi liśćmi, które są wydłużone, szersze u podstawy i zwężające się strzałkowato ku końcowi. Młodsze liście mają zarys trójklapowy, a w miarę dojrzewania stają się coraz bardziej powcinane. Dojrzałe blaszki liściowe są naprawdę imponujące i przypominają głowę smoka. Philodendron Green Dragon, ze względu na swój atrakcyjny kształt liści, imponujący rozmiar i połysk, jest poszukiwany przez kolekcjonerów i miłośników roślin. To wyjątkowa odmiana, która na pewno przyciągnie uwagę i nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

  • Oferta dotyczy pędówki 
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrową pędówkę, która na czas wysyłki zostanie zabezpieczona w sphagnum
  • Pędówki będą wysyłane losowo. Na pierwszych zdjęciach przedstawiona została roślina poglądowa. Na ostatnim widoczne są wszystkie pędówki, które są przedmiotem sprzedaży. 

UPRAWA
Rośliny te są stosunkowo łatwe w uprawie, ale należy zapewnić im wysoką wilgotność powietrza (na poziomie 60%). Nie należy ich jednak zraszać. Może to prowadzić do wystąpienia chorób grzybowych, a nie przyniesie pożądanego efektu. Philodendrony podlewa się, gdy podłoże przeschnie. Trzeba pamiętać, by nie doprowadzić do całkowitego wyschnięcia bryły korzeniowej, ale nie można ich również przelać. Nadmiar wody z podstawki lub osłonki powinno się usunąć od razu po podlaniu. W okresie wzrostu Philodendrony odżywia się nawozem do roślin doniczkowych.

STANOWISKO
Philodendrony preferują ciepłe i jasne stanowiska o rozproszonym świetle. Dobrze sprawdzą się więc okolice zachodniego i wschodniego okna.

PODŁOŻE
Philodendrony potrzebują lekkiego, przepuszczalnego podłoża z dodatkiem perlitu, kory czy chipsów kokosowych. Idealnym rozwiązaniem będzie również podłoże hydroponiczne, które zlikwiduje problem nadmiernego lub niedostatecznego podlewania czy zapewnienia odpowiedniej wilgotności. To doskonały wybór, jeśli chcesz utrzymać roślinę w dobrej formie, a nie posiadasz idealnych warunków lub chcesz zmniejszyć nakład pracy związany z uprawą. Więcej szczegółów dotyczących uprawy hydroponicznej znajdziesz w zakładce hydroponika.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.