• Tradescantia Tricolor Trzykrotka

Doniczka ⌀9cm
Uprawa Klasyczna (Ziemia)
Pochodzenie Europa
Brak towaru
17.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup 16
Paczkomaty InPost 19
Kurier InPost 21
Kurier DPD 25
Kurier DPD za pobraniem 27
Dostępność Brak towaru
Tradescantia Tricolorto roślina stosunkowo łatwa w pielęgnacji. Będzie się dobrze czuła w miejscu z dużą ilością rozproszonego światła. Lubi podwyższoną wilgotność powietrza. Nie należy jej jednak zraszać. Może to prowadzić do wystąpienia plam na liściach. Trzykrotkę najlepiej jest podlewać od dołu. Wystarczy zanurzyć roślinę na kilka minut w misce z odstaną wodą. Optymalne podłoże dla Tradescantii powinno być lekkie, dobrze przepuszczalne i bogate w substancje odżywcze. Regularne przycinanie pomaga zachować ładny pokrój rośliny, a sadzonki można wykorzystać, np. do zagęszczenia rośliny matecznej.
  • Oferta dotyczy sadzonki o długości ok. 10-15cm
  • Rozmiar doniczki: ø9
  • Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas zdrową, rosnącą roślinę wysyłaną w podłożu produkcyjnym
  • Zdjęcie rośliny jest poglądowe, otrzymana sadzonka może nieznacznie różnić się kształtem, ilością liści, czy ich wybarwieniem. Zawsze jednak, dobieramy daną grupę z największą starannością, tak by różnice pomiędzy oferowanymi egzemplarzami były jak najmniejsze.

Aby Twoje rośliny zdrowo rosły po zakupie powinny zostać przesadzone z podłoża produkcyjnego do odpowiedniej mieszanki. Odpowiednio dobrana mieszanka gleby zapewni lepszy drenaż i przepuszczalność wody oraz zapewni roślinom dostęp do niezbędnych składników odżywczych, co jest kluczowe dla ich zdrowego wzrostu. W naszej ofercie znajdziesz doniczki, podłoża oraz nawozy zarówno do uprawy hydroponicznej jak i w klasycznym podłożu - wszystko, czego będzie potrzebować Twoja roślina do zdrowego startu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.